Teresa Wargocka - Poseł Na sejm

Teresa Wargocka - slider

Wystąpnienia publiczne

Wystąpienie z dnia 14 marca 2019 roku.
Wystąpienie z dnia 20 lutego 2019 r
Wystąpienie z dnia 20 lutego 2019 roku.
Wystąpienie z dnia 06 grudnia 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 05 grudnia 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 22 listopada 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 09 listopada 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 07 listopada 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 14 czerwca 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 06 czerwca 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 09 maja 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 08 maja 2018 roku.
Wystąpienie z dnia 10 stycznia 2018 roku.
Wywiad Poseł Teresą Wargocką z IWOG TV.
Wystąpienie z dnia 11.10.2017r. ma posiedzeniu Podkomisji ds. Rynku Pracy
Wystąpienie sejmowe z dnia 28 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 15 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 15 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 15 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 15 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 14 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 13 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 13 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 13 września 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 20 czerwca 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 20 czerwca 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 11 maja 2017 roku.
Wystąpienie sejmowe z dnia 16 listopada 2016r.
Wywiad w Polskim Radiu 24. - 18.11.2016
Telewizja Republika - Prosto w Oczy 2016-11-16
Debata oświatowa w Węgrowie.
Wystąpienie sejmowe z dnia 13 września 2016r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 21 czerwca 2015r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 8 czerwca 2015r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 16 grudnia 2015r.
Ślubowanie Poselskie.
Wystąpienie sejmowe z dnia 21 grudnia 2015r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 28 stycznia 2016r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 9 lutego 2016 r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 31 marca 2016r.
Wystąpienie sejmowe z dnia 12 maja 2016r.
Podsumowanie 100 pierwszych dni w MEN
Wystąpienie w programie Dzień Dobry TVN
Wywiad w Telewizji Republika

Aktualności

Komentarze polityczne

Wystąpienie sejmowe z dnia 12 maja 2016r.
Ślubowanie Poselskie.

Historia

  • 2014

    ponownie została radną Sejmiku Mazowieckiego wiceprzewodniczącą Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego członkiem Komisji Budżetowej i Komisji Zdrowia.

  • 2007 - 2011

    Pełniła funkcje posła na Sejm RP, była członkiem Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, członkiem podkomisji ds. ekonomiki edukacji oraz członkiem Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

  • 2006

    Rozpoczęła działalność społeczno – polityczną zostając radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Pracowała w Komisji Edukacji i Komisji Infrastruktury.

  • 2000-2007

    Pełniła funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

     

  • 1985

    Podjęła pracę w oświacie zajmując kolejno stanowiska wychowawcy internatu, zastępcy kierownika internatu, pedagoga szkolnego, zastępcy dyrektora ds. wychowania.

  • 18 GRUDNIA 1955

    data urodzenia