Teresa Wargocka - Poseł Na sejm

Teresa Wargocka - slider

22
Styczeń

Studniówka w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim z udziałem wiceminister edukacji Teresy Wargockiej.

Teresa Wargocka Sekretarz Stanu w MEN w minioną sobotę uczestniczyła w balu studniówkowym maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.

Zwracając się do przyszłych maturzystów wiceminister edukacji złożyła uczniom i kadrze pedagogicznej najserdeczniejsze życzenia.

– Jestem przekonana, że dzisiejszy bal rozpoczynający odliczanie dni do tak ważnego momentu życiowego, jakim jest egzamin dojrzałości, będzie dla każdego z Was bardzo doniosłym wydarzeniem. Wierzę, że na zawsze pozostanie w Waszej pamięci – podkreśliła Teresa Wargocka Sekretarz Stanu w MEN. – Dziękuję kadrze pedagogicznej za wysiłek włożony w kształcenie i wychowanie tak wspaniałej młodzieży – zaznaczyła wiceminister edukacji.

Wiceminister Teresa Wargocka pogratulowała również całej społeczności szkolnej za zajęcie 17. miejsca w kraju oraz 2. w województwie mazowieckim w ostatnim Ogólnopolskim Rankingu Techników „Perspektywy”.

W skład Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku wchodzą: Technikum kształcące w zawodach technik ekonomista, technik logistyk oraz technik organizacji reklamy; Liceum Ogólnokształcące, Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego kształcące w zawodzie plastyk oraz internat.

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej