Teresa Wargocka - Poseł Na sejm

Teresa Wargocka - slider

12
Kwiecień

Wiceminister Teresa Wargocka z wizytą w XI Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku.

Spotkanie w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego – to jeden z punktów wczorajszej wizyty wiceminister Teresy Wargockiej w Białymstoku.

Teresa Wargocka w poniedziałek w Białymstoku brała udział w Podlaskiej Debacie o edukacji.

Sekretarz Stanu w MEN spotkała się również z dyrektorami, nauczycielami, uczniami XI Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku. XI Liceum jest szkołą, w której uczy się ponad siedmiuset uczniów. Szkoła cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem wśród młodzieży ze względu na bogatą ofertę edukacyjną. Młodzież, oprócz możliwości uczenia się w klasach z rozszerzoną liczbą godzin wybranych przedmiotów, korzysta także z wielu zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań.

Podczas spotkania wiceminister Teresa Wargocka zwiedziła szkołę złożyła na ręce Andrzeja Rybnika, dyrektora liceum gratulacje. Działający przy szkole Chór Miasta Białegostoku na początku kwietnia zdobył Złoto (Ottimo; Excellent) i nagrodę specjalną podczas XXVII Concorso Internazionale di Canto Corale w Weronie, we Włoszech. Chór Miasta Białegostoku pokonał 24 chóry z całego świata. Konkurenci przyjechali m.in. z USA, z Chorwacji, Szwajcarii, Chin, Cypru, Włoch, Niemiec, Irlandii, Turcji.

Serdecznie gratulujemy Panu Dyrektorowi, całej kadrze pedagogicznej, pracownikom szkoły oraz  uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej